Naujienos

ŽINIŲ FESTYVALIS
ŽINIŲ FESTYVALIS

Šiemet naujuosius mokslo metus pasitiksime kitaip.
Visos Visagino mokyklos 12.00 val. susitiks centriniame stadione vieningoje rugsėjo 1-osios šventėje – „Žinių festivalyje“!
Moksleiviai ir jų šeimos kviečiami įžengti į naujuosius mokslo metus prasmingai, turiningai, išradingai ir spalvingai!

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ
EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ

 Lopšelio-darželio pedagogai dalyvauja Europos judumo savaitėje.

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis.

(Žr. galerijoje).

ŽAISDAMI MES VYSTOMĖS!
ŽAISDAMI MES VYSTOMĖS!

   Grupės „Kotiata“ vaikai ir auklėtojai nuoširdžiai dėkoja savo mylimiausiems tėveliams už tai, kad gr. „Kotiata“  žaidimų aikštelėje jie sukūrė lavinamąją erdvę „Sporto zona“, kurioje vaikai gali įveikti labirintą, mėtyti žiedus ant pagaliukų, įmesti į krepšinio žiedą kankorėžius ir mažus kamuoliukus. Pažintinėje erdvėje vaikai gali žaisti „klases“,  įsiminti skaičius, po lietaus vertinti vandens lygį ir kt. Smulkiosios motorikos zonoje vaikai gali žaisti „Milžiniškus vėrimus“, kilnoti ir analizuoti išdažytus vabalais įvairaus dydžio akmenukus. Žaisdami vaikai lavina visą kūną, koordinuoja judesius, vikrumą, tikslumą, elgiasi labai draugiškai ir padeda vieni kitiems.

 Grupės „Kotiata“ vaikai ir auklėtojai taria Jums, mieli tėveliai, nuoširdų AČIŪ!

 

Auklėtoja Valentina Gromova

DARŽOVIŲ AUGINIMAS ŠILTNAMYJE – NAUJA PAŽINTIS SU AUGALAIS.
DARŽOVIŲ AUGINIMAS ŠILTNAMYJE – NAUJA PAŽINTIS SU AUGALAIS.

Kai laimėjome modernų šiltnamį, džiaugėsi visa lopšelio-darželio bendruomenė. Vaikai susipažino su daržovių sėklų įvairove, mokėsi jas skirti ir pavadinti. Į šiltnamį pasodinome morkų, ridikėlių, burokėlių, bazilikų, česnakų, pomidorų, agurkų, paprikų, salotų, špinatų, petražolių. Piktžoles ravi, daržoves laisto vaikučiai, auklėtojos, vaikų tėveliai. Pasivaikščiojimų metu vaikai stebi, kaip dygsta ir auga daržovės. Jau skanavome pirmųjų agurkų, ridikėlių, salotų. Kai kuriems darželio vaikams daržovių auginimas yra nematyta naujovė. Grupėse yra ugdytinių, kurių nei tėvai, nei seneliai neturi daržo ar kaimo sodybos. Šiems vaikams daržovių auginimas šiltnamyje – tikras atradimas, nauja pažintis su augalais, malonus rūpestis. (Žr. galerijoje).

 

Nadežda Kostygova, direktoriaus pavaduotoja ugdymui