Paramos ir labdaros fondas

 

                                             INFORMACIJA DĖL ĮSTAIGOS GAUNAMOS PARAMOS

 

PARAMOS IR LABDAROS FONDAS

GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO ĮSTATYMAS

 

               Nuoširdžiai dėkojame Jums, kad vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymu, iki 2 % savo sumokėto pajamų mokesčio 20179 m. pervedėte Visagino vaikų lopšeliui-darželiui „Gintarėlis“.

Jūsų supratimas ir parama padeda gerinti vaikų ugdymo kokybę, gražinti aplinką, todėl tikimės, kad 2020 m. 2 % sumokėto pajamų mokesčio Jūs, Jūsų artimieji  skirs mūsų lopšeliui-darželiui  rėmimui.

Paraiškas galima teikti iki gegužės 1 d., prašymą (forma FR0512) pateikiant Valstybinei mokesčių inspekcijai elektroniniu būdu, tiesiogiai įteikiant Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui ar išsiunčiant paštu.

 

 

Kaip tai padaryti elektroniniu būdu:
1.  Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką arba per Elektroninio deklaravimo sistemos svetainę >>.
2.   Pasirinkti e. deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys iš banko).
3.   Pasirinkite formą „Pildyti portale“ (nebereikia siųstis ABBYY programos).
4.  Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (prašymas pervesti iki 2 % pajamų mokesčio sumos Lietuvos vienetams, pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą).
5.   Užpildyti ir pateikti.


             Jeigu  kilo klausimų ar neaiškumų, visus atsakymus galite rasti EDS pagalbos skiltyje, VMI informacijos tel. 1882 arba kreiptis į Visagino vaikų  lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorę ar buhalterę.

 

Formai pildyti reikiami rekvizitai:
Visagino vaikų lopšelis-darželis „Gintarėlis“
Draugystės g. 19, LT-21311  Visaginas
Įstaigos kodas 190231011
Sąskaitos Nr. LT607300010002620692
„Swedbank“, AB, banko kodas 73000

 

 

 

 

                                 AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ!